sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde Bej Fine Factory'ün garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında kargo paketini mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde üye girişi yaptıktan sonra buraya tıklayarak talep oluşutrabilirsiniz. Bu bilgileri takiben Yurtiçi Kargo şirketi, 487451560 (BEJ Fine Factory) müşteri nosu ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa veya ürün üzerine kişiselleştirme işlemi uygulandıysa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade ve Garanti Kapsamında Kargo Masrafı
Yanlış ya da hasarlı ürün iadesi ve değişimi durumunda kargo masrafı Bej Fine Factory tarafından karşılanacaktır.
Sebepsiz iade ya da değişim durumunda kargo masrafı müşteri tarafından karşılanmalıdır. (Bej Fine Factory anlaşmalı kargolarıyla indirimli gönderim yapılabilir ücret müşteri tarafından karşılanır.)

Kargoda Kaybolan Ürünler Hakkında Bilgilendirme
Bej Fine Factory tarafından size kargolanan bir ürünün kargoda kaybolması durumunda size aynı ürün tekrar kargolanır. İade ya da değişim için gönderdiğiniz ürünün kargoda kaybolması durumunda kargo şubenizden kayıp kargo tutanağı hazırlatarak bizimle iletişime geçmeniz gerekir. (Kaybolan ürünlerin bedeli kargo tarafından karşılanır.)


Not : Faturası olmayan ürünler kargo ile bize ulaşmış olsa bile işlem görmeyecektir. Fatura talebi için size mail gönderilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.