sadsad x
asdasd
Hakkımızda

BEJ FINE FACTORY

HAKKINDA

2017 Yılında, BEJFINEFACTORY'ün üretim gücü, tasarım ekibinin dokunuşuyla birleştirilmiş, markalaşma yoluna gidilmiş ve BEJFINEFACTORY ilk mağazasını Teşvikiye’de tarihsel dokusunu sanat ve mimariden almış tarihi Lotus apartmanında açmıştır.

Devamında, iki sene gibi kısa bir zaman zarfında, Türkiye’nin en prestijli noktalarında açılan mağaza sayısını 8’e ulaştırmıştır.

Modern, sade ve zamansız stil sahibi şehirli kadın için aksesuardan giyime, mimari ve sanatsal yaklaşımı en önde tutan tasarım ekibi ile tam ve bütün koleksiyonlar hazırlayan BEJFINEFACTORY, kumaşlarını yurtiçi ve İtalya’daki en iyi yerli üreticilerden tedarik etmektedir ve koleksiyonlarını %100 koton, kaşmir, wool doğal elyaf, tencel kumaşlar ile oluşturmaktadır.

BEJFINEFACTORY büyük beğeni toplayan yaz ve kış sezonlarında şehirli kadının günlük

kullanımı için, tasarımı önde tutan sadelik, zarafet ve detayları el işinde saklı koleksiyonlar çıkarmaktadır. Bu koleksiyonlarda, plaj giyiminden, günlük giyime ve aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede modeller sunulmaktadır.

BEJFINEFACTORY  dış giyimde yılların üretici tecrübesini, özel tasarım modellerle ve kaliteyle birleştirip, koleksiyonlarını modern cool kadının beğenisine sunmuştur.

ÜRETİM  BANDIMIZ VE KONTROLLÜ  SÜREÇLER

Bilgisayar destekli üretim bandımız gelişmiş teknoloji ve modern makinelerle desteklenmiştir.

Tüm kesim, dikim, kalite kontrol ve finishing üretim süreçleri personelimiz kontrolünde, kontratlı üreticilerimizde yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.