sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin  uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi Size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise Size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından  garantisi ile Size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, konu ile ilgili bir e-posta Size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.  on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa, tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir.

Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün, eğer stoklarımızda kalmamış ise, en az 4 (Dört) gün en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemez ise, yaptığı ödeme tüketiciye iade edilir.

Lütfen Dikkat: Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden bejfinefactory.com sorumlu değildir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.